Кардридер Transcend TS-RDF5
Відео 1Фото 3 |
Transcend TS-RDF5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend TS-RDF5
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend czytnik kart USB 31 Type-A 2-w-1 dla kart SDHC SDXC SD microSDHC | 35 zł |
Transcend RDF5 | 70 zł |
Transcend TS-RDF5R USB-CZ-TRN-004 | 36 zł |
Czytnik Transcend RDF5R USB 3.1 (TS-RDF5K) | 44 zł |
Czytnik kart pamięci TRANSCEND TS-RDF5W | 60 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →