Czytnik kart pamięci Transcend TS-RDF5
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Transcend TS-RDF5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend TS-RDF5
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend czytnik kart USB 31 Type-A 2-w-1 dla kart SDHC SDXC SD microSDHC | 35 zł |
Transcend RDF5 | 70 zł |
Transcend TS-RDF5R USB-CZ-TRN-004 | 36 zł |
Czytnik Transcend RDF5R USB 3.1 (TS-RDF5K) | 44 zł |
Czytnik kart pamięci TRANSCEND TS-RDF5W | 60 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →