Кардридер Kingston MobileLite Plus microSD (MLPM)
Фото 5 |
Kingston MobileLite Plus microSD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston MobileLite Plus microSD
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston MobileLite Plus MLPM czytnik kart microSD USB 31 microSDHC/SDXC U | 61 zł |
Kingston MobileLite Plus microSD Reader | 58 zł |
Kingston Czytnik kart MobileLite Plus USB 3.1 microSDHC/SDXC SRKINZUMLPMSD | 46 zł |
Kingston MobileLite Plus USB 3.1 microSDHC/SDXC UHS-II Card Reader USB-CZ- | 45 zł |
KINGSTON microSD MobileLite Plus MLPM | 46 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →