Кардридер Kingston MobileLite Duo 3C (FCR-ML3C)
Відео 3Фото 5 |
Kingston MobileLite Duo 3C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston MobileLite Duo 3C
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston MobileLite Duo 3C czytnik microSD z podwójnym interfejsem USB-A i | 55 zł |
Kingston Mobile Lite Duo 3C | 58 zł |
Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC SRKINZKFCRMLC30 | 45 zł |
Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC 41191 | 45 zł |
Czytnik kart pamięci KINGSTON USB 3.1 Typ C FCR-ML3C | 71 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →