Czytnik kart pamięci Kingston MobileLite Duo 3C (FCR-ML3C)
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Kingston MobileLite Duo 3C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston MobileLite Duo 3C
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston MobileLite Duo 3C czytnik microSD z podwójnym interfejsem USB-A i | 55 zł |
Kingston Mobile Lite Duo 3C | 58 zł |
Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC SRKINZKFCRMLC30 | 45 zł |
Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC 41191 | 45 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →