Czytnik kart pamięci Transcend TS-RDE2
Zdjęcia 7 |
Transcend TS-RDE2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend TS-RDE2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend USB 32 Gen 2x2 CFexpress typ B czytnik kart TS- RDE2 610234 | 201 zł |
Transcend CFexpress Type-B USB-CZ-TRN-002 | 201 zł |
Czytnik Transcend RDE2 USB 3.2 (TS-RDE2) | 235 zł |
BŁYSK CZYTNIKA PAMIĘCI ALL-IN-1 USB3.2 TS-RDE2 TRANSCEND | 256 zł |
Transcend RDE2, USB-A, USB-C/CFexpress typ B, grey | 274 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →