SSD Transcend 830S TS1TMTS830S 1 TB
Transcend TS1TMTS830S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend 830S TS1TMTS830S
Ceny na Transcend 830S TS1TMTS830S |
---|---|---|---|---|
Transcend 830S TS256GMTS830S 256 GB | od 181 zł | 4 oferty | ||
Transcend 830S TS512GMTS830S 512 GB | od 150 zł | 8 oferty | ||
Transcend 830S TS1TMTS830S 1 TB | od 366 zł | 2 oferty | ||
Transcend 830S TS2TMTS830S 2 TB | od 632 zł | 1 oferta | ||
Transcend 830S TS4TMTS830S 4 TB | od 1 676 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →