Telewizor Toshiba 55QV2363DG 55 "
Zdjęcia 16 |
Toshiba 55QV2363DG 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 50 Hz, ids 2400 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 55QV2363DG 55 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor QLED 55 cali 55QV2363DG TVTOS55LQV23630 | 2 299 zł |
Toshiba Telewizor QLED 55 cali 55QV2363DG 122401 | 2 299 zł |
Toshiba 55QV2363DG 55" QLED 4K VIDAA HDMI 2.1 DVB-T2 | 1 898 zł |
Telewizor TOSHIBA 55″ 4024862131227 | 2 629 zł |
Toshiba Telewizor QLED 55 cali 55QV2363DG 122401 | 2 299 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Toshiba 55QV2363DG
Ceny na Toshiba 55QV2363DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43QV2363DG 43 " | od 1 688 zł | 10 oferty | ||
Toshiba 50QV2363DG 50 " | od 1 899 zł | 4 oferty | ||
Toshiba 55QV2363DG 55 " | od 1 898 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →