Telewizor Toshiba 32LA2B63DG 32 "
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Toshiba 32LA2B63DG 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1920x1080 px, 60 Hz
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 32LA2B63DG 32 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Telewizor LED 32 cale 32LA2B63DG TVTOS32LA2B630032LA2B63DG
Przeglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na dużym ekranie... więcejdzięki Android TV i Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu Chromecastowi, po prostu przesyłaj filmy, programy i zdjęcia ze wszystkich urządzeń swojej rodziny. Rozdzielczość Full HD zapewnia lepszą klarowność obrazu i doskonałą jakość przesyłania strumieniowego. Standardowo mamy również wbudowany Bluetooth. Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Toshiba 32LA2B63DG Android TV-LCD-TOS-0101Telewizor stworzony z myślą o realnym życiu Technologia TRU Picture firmy Toshiba zapewnia wyświetlanie płynnych, bardziej sz... więcejczegółowych obrazów oraz podwyższenie do najwyższej rozdzielczości niezależnie od materiałów wizualnych. Cokolwiek oglądasz, zapewniamy najlepszy wygląd. Porozmawiaj Uprość sobie życie sterując telewizorem za pomocą głosu. Dzięki naszej ofercie zyskujesz swobodę korzystania z asystenta głosowego Amazon Alexa lub Google. Po prostu połącz się z preferowanym urządzeniem i rozpocznij poznawanie. Poznaj wyrazistość obrazu o rozdzielczości 4K UHD Rozdzielczość 4K oznacza wyraźniejszy obraz. Więcej pikseli na ekranie oznacza wyraźniejsze i bardziej szczegółowe obrazy niż w przypadku standardowej rozdzielczości HD. Spektakularny kontrast Nasza technologia wysokiego zakresu dynamicznego (HDR) poprawia kontrast kolorów, dzięki czemu czerń jest ciemniejsza, a biel jaśniejsza. Dzięki zaawansowanym możliwościom Dolby Vision HDR zapewnia urzekające wrażenia kinowe, co sprawia, że ulubione filmy i programy telewizyjne stają się bardziej realistyczne. Dolby Audio Processing Przetwarzanie dźwięku Dolby zapewnia ulepszone wrażenia podczas oglądania, z bogatszym, czystszym i mocniejszym dźwiękiem. Dźwięk zaprojektowany przez firmę Onkyo Zastosowaliśmy głośniki zaprojektowane przez firmę Onkyo, aby uzyskać profesjonalne, wyrafinowane i dostrojone wrażenia dźwiękowe, zapewniające rzeczywistą moc i wyrazistość. Większa przyjemność z gier dla całej rodziny Tryb Toshiba Gaming optymalizuje intensywność grafiki, aby zapewnić ekscytujące wrażenia. Ponadto wszystko jest skonfigurowane do obsługi gier HDR. Komputronik.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Toshiba Telewizor LED 32 cale 32LA2B63DG 9428132LA2B63DG
Przeglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na dużym ekranie... więcejdzięki Android TV i Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu Chromecastowi, po prostu przesyłaj filmy, programy i zdjęcia ze wszystkich urządzeń swojej rodziny. Rozdzielczość Full HD zapewnia lepszą klarowność obrazu i doskonałą jakość przesyłania strumieniowego. Standardowo mamy również wbudowany Bluetooth. Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 099 zł |
Toshiba Telewizor LED 32 cale 32LA2B63DG 9428132LA2B63DG
Przeglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na dużym ekranie... więcejdzięki Android TV i Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu Chromecastowi, po prostu przesyłaj filmy, programy i zdjęcia ze wszystkich urządzeń swojej rodziny. Rozdzielczość Full HD zapewnia lepszą klarowność obrazu i doskonałą jakość przesyłania strumieniowego. Standardowo mamy również wbudowany Bluetooth. Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 099 zł |
Toshiba 32LA2B63DG/2 32" LED Full HD Android TV DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, Wirtualna Polska. tv, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 1 099 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 999 zł
32 ", Full HD, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 098 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 075 zł
43 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 070 zł
32 ", 60 Hz, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 997 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 221 zł
32 ", 60 Hz, ids 400 kl./s, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 190 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, ids 1100 kl./s, Direct LED, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 905 zł
24 ", 60 Hz, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 259 zł
43 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 299 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, ids 400 kl./s, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 901 zł
32 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2