Телевізор Toshiba 32LA2B63DG 32 "
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Toshiba 32LA2B63DG 32 "
Екран:32 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Toshiba 32LA2B63DG 32 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba Telewizor LED 32 cale 32LA2B63DG TVTOS32LA2B630032LA2B63DG
Przeglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na dużym ekranie... щеdzięki Android TV i Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu Chromecastowi, po prostu przesyłaj filmy, programy i zdjęcia ze wszystkich urządzeń swojej rodziny. Rozdzielczość Full HD zapewnia lepszą klarowność obrazu i doskonałą jakość przesyłania strumieniowego. Standardowo mamy również wbudowany Bluetooth. Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Toshiba 32LA2B63DG Android TV-LCD-TOS-0101Telewizor stworzony z myślą o realnym życiu Technologia TRU Picture firmy Toshiba zapewnia wyświetlanie płynnych, bardziej sz... щеczegółowych obrazów oraz podwyższenie do najwyższej rozdzielczości niezależnie od materiałów wizualnych. Cokolwiek oglądasz, zapewniamy najlepszy wygląd. Porozmawiaj Uprość sobie życie sterując telewizorem za pomocą głosu. Dzięki naszej ofercie zyskujesz swobodę korzystania z asystenta głosowego Amazon Alexa lub Google. Po prostu połącz się z preferowanym urządzeniem i rozpocznij poznawanie. Poznaj wyrazistość obrazu o rozdzielczości 4K UHD Rozdzielczość 4K oznacza wyraźniejszy obraz. Więcej pikseli na ekranie oznacza wyraźniejsze i bardziej szczegółowe obrazy niż w przypadku standardowej rozdzielczości HD. Spektakularny kontrast Nasza technologia wysokiego zakresu dynamicznego (HDR) poprawia kontrast kolorów, dzięki czemu czerń jest ciemniejsza, a biel jaśniejsza. Dzięki zaawansowanym możliwościom Dolby Vision HDR zapewnia urzekające wrażenia kinowe, co sprawia, że ulubione filmy i programy telewizyjne stają się bardziej realistyczne. Dolby Audio Processing Przetwarzanie dźwięku Dolby zapewnia ulepszone wrażenia podczas oglądania, z bogatszym, czystszym i mocniejszym dźwiękiem. Dźwięk zaprojektowany przez firmę Onkyo Zastosowaliśmy głośniki zaprojektowane przez firmę Onkyo, aby uzyskać profesjonalne, wyrafinowane i dostrojone wrażenia dźwiękowe, zapewniające rzeczywistą moc i wyrazistość. Większa przyjemność z gier dla całej rodziny Tryb Toshiba Gaming optymalizuje intensywność grafiki, aby zapewnić ekscytujące wrażenia. Ponadto wszystko jest skonfigurowane do obsługi gier HDR. Komputronik.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Toshiba Telewizor LED 32 cale 32LA2B63DG 9428132LA2B63DG
Przeglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na dużym ekranie... щеdzięki Android TV i Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu Chromecastowi, po prostu przesyłaj filmy, programy i zdjęcia ze wszystkich urządzeń swojej rodziny. Rozdzielczość Full HD zapewnia lepszą klarowność obrazu i doskonałą jakość przesyłania strumieniowego. Standardowo mamy również wbudowany Bluetooth. Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 099 zł |
Toshiba 32LA2B63DG/2 32" LED Full HD Android TV DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, Wirtualna Polska. tv, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Telewizor Toshiba 32LA2B63DG LED 32'' Full HD Android | 1 095 zł |
Toshiba Telewizor LED 32 cale 32LA2B63DG 9428132LA2B63DG
Przeglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na dużym ekranie... щеdzięki Android TV i Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu Chromecastowi, po prostu przesyłaj filmy, programy i zdjęcia ze wszystkich urządzeń swojej rodziny. Rozdzielczość Full HD zapewnia lepszą klarowność obrazu i doskonałą jakość przesyłania strumieniowego. Standardowo mamy również wbudowany Bluetooth. Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 099 zł |
Toshiba 32LA2B63DG/2 32" LED Full HD Android TV DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, Wirtualna Polska. tv, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl... щеikacje Smart TV - przypisy:Dostęp RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 099 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 060 zł
32 ", 60 Гц, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 999 zł
32 ", Full HD, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 189 zł
43 ", Full HD, 60 Гц, ідс 1100 к/с, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 997 zł
40 ", Full HD, 60 Гц, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 221 zł
32 ", 60 Гц, ідс 400 к/с, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 190 zł
40 ", Full HD, 60 Гц, ідс 1100 к/с, Direct LED, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 264 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 905 zł
24 ", 60 Гц, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 895 zł
32 ", 60 Гц, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 282 zł
43 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 299 zł
40 ", Full HD, 60 Гц, ідс 400 к/с, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 901 zł
32 ", Full HD, 60 Гц, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер