Pobijak TOPEX 02A354
TOPEX 02A354 450 g680 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 02A354
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motek gumowy 58 mm/450 g czarno-biaa guma TOPEX 02A354 TOP-02A354 | 29 zł |
Młotek gumowy TOPEX 02A354 (0.45 kg) | 22 zł |
Topex Młotek gumowy rączka drewniana 450g 338mm (02A354) | 27 zł |
TOPEX Młotek gumowy 58 mm/450 g, czarno-biała guma 02A354 | 24 zł |
Modyfikacje TOPEX 02A354
Ceny na TOPEX 02A354 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 02A354 | od 22 zł | 7 oferty | ||
TOPEX 02A355 | od 28 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →