Pobijak TOPEX 02A305
TOPEX 02A305 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 02A305
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Topex Rubber Hamer 450 g stal metalowa TOP-02A305 | 21 zł |
Młotek gumowy TOPEX 02A305 (0.45 kg) | 16 zł |
Topex Młotek gumowy rączka stalowa 450g 325mm (02A305) | 29 zł |
TOPEX Młotek gumowy 450 g, trzonek metalowy 02A305 | 18 zł |
Młotek gumowy 450 g, trzonek metalowy | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →