Pobijak TOPEX 02A347
TOPEX 02A347 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 02A347
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młotek gumowy TOPEX 02A347 (0.9 kg) | 20 zł |
Topex Młotek gumowy rączka drewniana 900g 338mm (02A347) | 38 zł |
TOPEX Młotek gumowy 72 mm/900 g, trzonek drewniany 02A347 | 22 zł |
Młotek gumowy 900g śr.72mm trzonek drewniany 02A347 | 25 zł |
Młotek gumowy 900g TOPEX | 16 zł |
Modyfikacje TOPEX 02A347
Ceny na TOPEX 02A347 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 02A343 | od 11 zł | 4 oferty | ||
TOPEX 02A344 | od 13 zł | 6 oferty | ||
TOPEX 02A345 | od 17 zł | 6 oferty | ||
TOPEX 02A347 | od 16 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →