Pobijak TOPEX 02A355
TOPEX 02A355 450 g680 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 02A355
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motek gumowy 63 mm/680 g czarno-biaa guma TOPEX 02A355 TOP-02A355 | 110 zł |
Młotek gumowy TOPEX 02A355 (0.68 kg) | 28 zł |
Topex Młotek gumowy rączka drewniana 680g 338mm (02A355) | 33 zł |
TOPEX Młotek gumowy 63 mm/680 g, czarno-biała guma 02A355 | 31 zł |
Modyfikacje TOPEX 02A355
Ceny na TOPEX 02A355 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 02A354 | od 22 zł | 8 oferty | ||
TOPEX 02A355 | od 28 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →