Pobijak TOPEX 02A345
TOPEX 02A345 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 02A345
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motek gumowy 63 mm/680 g trzonek drewniany TOPEX 02A345 | 22 zł |
Młotek gumowy TOPEX 02A345 (0.68 kg) | 17 zł |
Topex Młotek gumowy rączka drewniana 680g 337mm (02A345) | 21 zł |
TOPEX Młotek gumowy 63 mm/680 g, trzonek drewniany 02A345 | 22 zł |
Modyfikacje TOPEX 02A345
Ceny na TOPEX 02A345 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 02A343 | od 11 zł | 4 oferty | ||
TOPEX 02A344 | od 13 zł | 6 oferty | ||
TOPEX 02A345 | od 17 zł | 6 oferty | ||
TOPEX 02A347 | od 16 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →