Przecinak do śrub TOPEX 01A130 750 mm
TOPEX 01A130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 01A130 750 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do prętów TOPEX 01A130 | 126 zł |
Topex Topex Nożyce do prętów 750 mm, drut do o 12 mm | 126 zł |
Nożyce do prętów TOPEX 01A130 | 126 zł |
TOPEX Nożyce do prętów 750 mm, drut do O 12 mm 01A130 | 140 zł |
Nożyce do prętów 750 mm, drut do ? 12 mm | 138 zł |
Modyfikacje TOPEX 01A130
Ceny na TOPEX 01A130 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 01A118 450 mm | od 69 zł | 4 oferty | ||
TOPEX 01A124 600 mm | od 87 zł | 8 oferty | ||
TOPEX 01A130 750 mm | od 126 zł | 6 oferty | ||
TOPEX 01A135 900 mm | od 154 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →