Wentylator Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) (CL-F072-PL12SW-A)
Zdjęcia 13 |
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1500 obr./min
Obsługa asystenta głosowego Alexa. W zestawie kontroler z możliwością poolowania.
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Wentylator Riing Trio 12 LED RGB Plus TT Premium (3x120mm, 500 | 446 zł |
Wentylator Thermaltake Riing Trio 12 LED RGB Plus 3-pack + Hub (CL-F072-PL | 423 zł |
Wentylator chłodnicy Thermaltake Riing Trio 12 RGB / 3 szt. Z kontrolerem | 500 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! thermaltake Wentylator Riing Trio 12 LED RGB Plus TT | 430 zł |
Thermaltake Case Fan Riing Trio 12 Rgb Czarny CL-F072-PL12SW-A | 560 zł |
Thermaltake Riing Trio 12 LED RGB Plus TT Premium 3 Pack 120 mm 500-1400 R | 442 zł |
Modyfikacje Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Ceny na Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium White (3-Fan Pack) | od 423 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) | od 423 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake Riing Trio 14 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) | od 449 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →