Вентилятор Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) (CL-F072-PL12SW-A)
Фото 13 |
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Підтримка голосового помічника Alexa. В комплекті контролер з можливість об'єднання в пул.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Wentylator Riing Trio 12 LED RGB Plus TT Premium (3x120mm, 500 | 446 zł |
Wentylator Thermaltake Riing Trio 12 LED RGB Plus 3-pack + Hub (CL-F072-PL | 423 zł |
Wentylator chłodnicy Thermaltake Riing Trio 12 RGB / 3 szt. Z kontrolerem | 500 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! thermaltake Wentylator Riing Trio 12 LED RGB Plus TT | 430 zł |
Thermaltake Case Fan Riing Trio 12 Rgb Czarny CL-F072-PL12SW-A | 560 zł |
Thermaltake Riing Trio 12 LED RGB Plus TT Premium 3 Pack 120 mm 500-1400 R | 442 zł |
Модификації Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Ціни на Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium White (3-Fan Pack) | від 423 zł | 1 пропозиція | ||
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) | від 423 zł | 7 пропозицій | ||
Thermaltake Riing Trio 14 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) | від 449 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →