Router Teltonika RUT951 (RUT951000000)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Teltonika RUT951
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 4 porty, 100 Mb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:20 dBm, 2 antena(y), zdejmowane
Stopień ochrony IP30.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RUT951
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teltonika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teltonika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teltonika RUT951
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TELTONIKA TELTONIKA RUT951 Industrial Dual SIM LTE WiFi Router 4G-RUT951 | 886 zł |
TELTONIKA Router LTE RUT951 (Cat4), 3G, 2G, WiFi, Ethernet KMTETLRUT951000 | 923 zł |
TELTONIKA Router LTE RUT951 (Cat4), 3G, 2G, WiFi, Ethernet 115318 | 923 zł |
Teltonika Teltonika Router RUT951 4G LTE Wi-Fi 2xSIM, 4xLAN/W | 1 008 zł |
Router TELTONIKA RUT951000000 | 1 065 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →