Router Teltonika RUTX50 (RUTX50000000)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Teltonika RUTX50
WAN:Ethernet, karta SIM, 5G, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 2 antena(y), zdejmowane
Całkowita prędkość wynosi do 867 Mb/s. 1 antena SMA dla GNSS. Stopień ochrony IP30.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RUTX50
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teltonika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teltonika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teltonika RUTX50
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teltonika Rutx50 RUTX50 Router Szary 50 x 50 x 28 cm 907 g RUTX50000000 | 2 226 zł |
Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-F | 2 160 zł |
TELTONIKA Router 5G RUTX50 Dual Sim, GNSS, WiFi, 4xLAN, USB2.0 KMTETRGSMRU | 2 230 zł |
TELTONIKA Router 5G RUTX50 Dual Sim, GNSS, WiFi, 4xLAN, USB2.0 115337 | 2 227 zł |
TELTONIKA Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G, Wi-Fi | 2 392 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →