Router Teltonika RUTX14 (RUTX14000100)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Teltonika RUTX14
WAN:Ethernet, karta SIM, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 2 antena(y), zdejmowane
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RUTX14
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teltonika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teltonika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teltonika RUTX14
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RUTX14 CAT12 4G Router sieciowy TL-RUTX14 | 1 789 zł |
Teltonika RUTX14 4G LTE CAT12 Industrial Cellular Router - Wireless router | 1 486 zł |
TELTONIKA Router LTE RUTX14 (Cat12), WiFi, BLE, GNSS, Ethernet KMTETLRUTX1 | 1 705 zł |
Profesjonalny przemysłowy router Teltonika RUTX14 | 1 708 zł |
Router TELTONIKA RUTX14 | 1 675 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →