Router Teltonika RUTXR1 (RUTXR1000000)
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Teltonika RUTXR1
WAN:Ethernet, SFP (światłowód), karta SIM
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 2 antena(y), zdejmowane
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RUTXR1
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teltonika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teltonika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teltonika RUTXR1
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teltonika Enterprise Rack-Mountable SFP/LTE router W125900737 SFP/LTE RUTX | 1 497 zł |
Teltonika RUTXR1 - wireless router - WWAN - 802.11ac - desktop rack-mounta | 1 524 zł |
TELTONIKA Router LTE RUTXR1 (Cat6), 5xGbE, WiFi, SFP KMTETLRUTXR1000 | 1 689 zł |
Router TELTONIKA RUTXR1 | 1 729 zł |
Teltonika Router RUTXR1 4G LTE Wi-Fi AC 2xSIM SFP-WAN, 4xLAN/WAN Gigabit | 1 706 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →