Антена для роутера Teltonika PR1KS210 (003R-00229)
Teltonika PR1KS210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teltonika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teltonika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teltonika PR1KS210
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teltonika Mobile magnetic SMA antenna PR1KS210 | 29 zł |
Antena Teltonika Teltonika LTE antenna 2dBi magnetic type with 3m cable SM | 40 zł |
Teltonika 003R-00229 Antena LTE 2dBi, kabel 3m, magnes | 50 zł |
Teltonika PR1KS210 antena LTE 2dBi SMA, 3m (003R-00229) | 40 zł |
Teltonika Mobile magnetic SMA antenna PR1KS210 | 29 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →