Router Teltonika RUT241 (RUT241010000)
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Teltonika RUT241
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 2 porty, 100 Mb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:20 dBm, 1 antena(y), zdejmowane
Stopień ochrony IP30.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RUT241
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teltonika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teltonika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teltonika RUT241
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TELTONIKA TELTONIKA RUT241 Industrial LTE WiFi Router 4G-RUT241 | 675 zł |
Teltonika RUT241 Industrial Cellular Router 4G LTE Wi-Fi (RUT241010000) - | 690 zł |
TELTONIKA Router LTE RUT241 (Cat 4), 2G, WiFi, Ethernet KMTETLRUT241000 | 720 zł |
Teltonika RUT241 NET-4G-TET-015 | 739 zł |
TELTONIKA Router LTE RUT241 (Cat 4), 2G, WiFi, Ethernet 115314 | 720 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →