Piekarnik Teka HCB 6535
Zdjęcia 15 |
Teka HCB 6535 |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka HCB 6535
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka Piekarnik Indep Wysoki 60 111020035 | 2 053 zł |
Teka Hcb 6535 Inox 70l Multifunction Oven Czarny,Posrebrzany 60 cm 1110200 | 1 247 zł |
Teka Hcb 6535 P Inox 70l Multifunction Oven Czarny,Posrebrzany 60 cm 11102 | 1 745 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →