Bateria wodociągowa Teka FOT 995 116030022
Zdjęcia 24 |
Teka FOT 995 116030022 |
|
Perlator zapobiegający osadzaniu się kamienia. System oszczędzania wody
Można go uzupełnić elastycznym wężem o średnicy przyłącza G 3/8" lub G 1/2".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka FOT 995 116030022
Wszystkie ceny 74 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA FOT995CROMOBLAN kran 116030024 | 419 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Teka fot 995 mosiądz | 589 zł |
Bateria TEKA FOT 995 Stone Grey Glass | 419 zł |
Bateria TEKA FOT 995 Stone Grey Glass | 500 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →