Pamięć RAM Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3200HC16F01
Zdjęcia 5 | 102 zł Kup! Team Group Tlzrd48g3200hc16f01 Vulcan Z 1x8gb Ddr4 3200mhz Ram Czerwonytradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Team Group TLZRD48G3200HC16F01 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb
Ceny na Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3000HC16C01 | od 202 zł | 1 oferta | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3200HC16F01 | od 102 zł | 1 oferta | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3200HC16C01 | od 103 zł | 3 oferty | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3600HC18J01 | od 139 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →