Żelazko z generatorem pary Taurus Sliding Pro 3000 (918693000)
Zdjęcia 9 |
Taurus Sliding Pro 3000 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Taurus Sliding Pro 3000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TAURUS 918693 Sliding PRO 3000 Non Stop SSD3000 Centrum prasowania tworzyw | 430 zł |
Generator pary Taurus Taurus Pro 3000 czarny | 430 zł |
Generator pary Taurus Sliding Pro, 3000 W | 579 zł |
Stacja Parowa Steam Generator Parownica Żelazko Parowe - Taurus Centrum Pr | 488 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →