Karma dla kotów Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Venison/Salmon 4 kg
Produkt jest niedostępny 98 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 4; Rasa: krótkowłose; długowłose; Wiek: kocięta; młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dietetyczna; Specjalne przeznaczenie: na skórę i sierść; na układ odpornościowy; |
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Venison/Salmon 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taste of the Wild 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taste of the Wild.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Venison/Salmon
Ceny na Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Venison/Salmon |
---|---|---|---|---|
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Venison/Salmon 2.27 kg | od 50 zł | 10 oferty | ||
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Venison/Salmon 6 kg | od 177 zł | 2 oferty | ||
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Venison/Salmon 7 kg | od 139 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →