Plecak Targus Essential Notebook Backpac 16 (TSB023)
Zdjęcia 4 |
Targus Essential Notebook Backpac 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Essential Notebook Backpac 16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus TSB023EU backpack Nylon BlackGrey 4331437 | 125 zł |
Targus Essential 15.4 - 16 inch | 169 zł |
Plecak na laptopa do 16' TARGUS Essential TSB023EU | 240 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →