Waga Tanita BC-601
Zdjęcia 3 |
Tanita BC-601 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tanita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tanita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tanita BC-601
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TANITA BC-602 Segmentowa skala składu ciała Tkanki tłuszczowej na część ci | 915 zł |
Tanita Tanita BC-601 Złoty Waga Smart Gold BC-601-GD | 1 019 zł |
Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Tanita BC-601 | 1 130 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Tanita BC-601:
- Zapisywanie danych na karcie SD
PolecamyPorównaj w tabeli →