Waga SOEHNLE 63873 Shape Sense Connect 200
Zdjęcia 11 |
SOEHNLE 63873 Shape Sense Connect 200 |
|
Zsynchronizowane z telefonem za pomocą aplikacji Soehnle Connect.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOEHNLE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOEHNLE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOEHNLE 63873 Shape Sense Connect 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SOEHNLE Waga SOENHLE 63873 Shape Sense Connect 200 Srebrno-szary | 349 zł |
Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Connect 200 | 349 zł |
Waga łazienkowa SOEHNLE Shape Sense Connect 200 63873 | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →