Waga SOEHNLE 63853 Style Sense Comfort 100
Zdjęcia 6 |
SOEHNLE 63853 Style Sense Comfort 100 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOEHNLE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOEHNLE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOEHNLE 63853 Style Sense Comfort 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SOEHNLE Waga SOEHNLE 63853 Style Sense Comfort 100 Biały | 160 zł |
Elektroniczna waga łazienkowa Style Sense Comfort 100 | 119 zł |
Waga łazienkowa SOEHNLE 63853 Style Sense Comfort 100 biała | 119 zł |
Soehnle Style Sense Comfort 100 Weighing Machine Max 180kg Biały | 99 zł |
Waga łazienkowa Style Sense Comfort 100 Frosted Edition | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →