Waga SOEHNLE 61504 Page Comfort 300 Slim (61504)
Zdjęcia 14 |
SOEHNLE 61504 Page Comfort 300 Slim |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOEHNLE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOEHNLE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOEHNLE 61504 Page Comfort 300 Slim
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektroniczna waga kuchenna Page Comfort 300 Slim | 119 zł |
Leifheit, Elektroniczna waga kuchenna Page Comfort 300 Slim | 119 zł |
Soehnle Page Comfort 300 Slim Kitchen Scales Posrebrzany 61504 | 88 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →