Waga Garmin Index S2 Smart Scale
Wideo 9Zdjęcia 4 |
Garmin Index S2 Smart Scale |
|
Zaawansowana inteligentna waga łazienkowa popularnego amerykańskiego producenta Garmin, znanego wielu użytkownikom z linii zaawansowanych multisportowych i smartwatchy. Model został wprowadzony na rynek pod koniec 2020 roku i jest zaktualizowaną i ulepszoną wersją wag Index, które zostały wydane w 2016 roku. Kluczowe zmiany - nowość umożliwia wyświetlanie prognozy pogody na kolorowym wyświetlaczu, a także rysowanie wykresu zmian wagi na przestrzeni ostatnich 30 dni (wyświetlane widżety można edytować).
Inteligentne wagi Inteligentna waga Garmin Index S2 może mierzyć wagę użytkownika, a także procentową zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i kostnej, ilość płynów w organizmie, a także obliczać wskaźnik masy ciała. Urządzenie wyposażone jest w moduły bezprzewodowe Bluetooth i Wi-Fi, pierwszy służy do konfiguracji wag, a drugi służy do synchronizacji danych pomiarowych z firmowymi serwisami internetowymi.
Obsługuje możliwość tworzenia profili dla 16 użytkowników, przy czym waga może samodzielnie identyfikować każdego z nich. Urządzenie zasilane jest czterema bateriami AAA, co wystarcza na około 9 miesięcy pracy. Takie urządzenie może być świetnym dodatkiem do markowego smartwatcha lub zegarka multisportowego, ponieważ zbierze więcej danych o ciele i zsynchronizuje je w jednym ekosystemie za pomocą aplikacji Garmin Connect.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Kup Garmin Index S2 Smart Scale
Wszystkie ceny 27 →Garmin Index S2 Smart Scale with Wireless Connectivity Measure Body Fat Mu | 1 032 zł |
Garmin Index S2 inteligentna waga - biała AGDM-WAGL-GAR-005 | 646 zł |
Waga GARMIN Index S2 010-02294-13 Biały | 639 zł |
Garmin Index S2 Personal scale, black 010-02294-12 | 587 zł |