SSD Synology SAT5210 SAT5210-960G 960 GB
Synology SAT5210-960G 2022 rok5 lat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology SAT5210 SAT5210-960G 960 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology SAT5210 - SSD - 960 GB - internal - 25 - SATA 6Gb/s SAT5210-960G | 1 485 zł |
Synology Dysk SSD SATA 2,5 960GB 7mm SAT5210-960G NBSYNOHDDSAT522 | 1 553 zł |
Dysk SYNOLOGY SAT5210 960GB SSD | 1 539 zł |
Synology Dysk SSD SATA 2,5 960GB 7mm SAT5210-960G 87251 | 1 582 zł |
Dysk SYNOLOGY SAT5210 960GB SSD | 1 539 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Synology SAT5210 SAT5210-960G
Ceny na Synology SAT5210 SAT5210-960G |
---|---|---|---|---|
Synology SAT5210 SAT5210-480G 480 GB | od 849 zł | 7 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-960G 960 GB | od 1 485 zł | 19 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-1920G 1.92 TB | od 2 807 zł | 5 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-3840G 3.84 TB | od 5 033 zł | 6 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-7000G 7 TB | od 6 531 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →