SSD Synology SAT5210 SAT5210-1920G 1.92 TB
Synology SAT5210-1920G 2022 rok5 lat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology SAT5210 SAT5210-1920G 1.92 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology SAT5210 25IN SATA SSD 1920 SAT5210-1920G | 2 807 zł |
Synology SSD 2.5” SATA 1920GB 2.5" 1,92 TB Serial ATA SAT5210-1920G | 3 128 zł |
Dysk serwerowy Synology SAT5210 1.92TB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (SAT5210-19 | 3 014 zł |
Synology SSD 2.5” SATA 1920GB 2.5" 1,92 TB Serial ATA SAT5210-1920G | 3 128 zł |
Synology Sat5210-1920g 1.92tb Ssd Czarny | 3 026 zł |
Modyfikacje Synology SAT5210 SAT5210-1920G
Ceny na Synology SAT5210 SAT5210-1920G |
---|---|---|---|---|
Synology SAT5210 SAT5210-480G 480 GB | od 849 zł | 7 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-960G 960 GB | od 1 485 zł | 15 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-1920G 1.92 TB | od 2 807 zł | 5 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-3840G 3.84 TB | od 5 025 zł | 4 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-7000G 7 TB | od 6 901 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →