Kubek termiczny Stanley Classic Trigger-action 0.35 0.35 l
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Stanley Classic Trigger-action 0.35 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Kup Stanley Classic Trigger-action 0.35 0.35 l
Wszystkie ceny 12 →Stanley Trigger Action Kubek Podróżny 035L Hammertone Green - Szczelny - K | 126 zł |
Kubek termiczny STANLEY Classic Trigger 10-09848-006 Zielony | 160 zł |
Kubek termiczny Trigger 0,35L - zielony Stanley | 140 zł |
Kubek termiczny STANLEY Classic Trigger 10-09848-006 Zielony | 160 zł |
Amerykański lider w produkcji akcesoriów outdoorowych
Amerykańska firma Stanley Bottle nie ma nic wspólnego ze swoim imiennikiem, który produkuje narzędzia ręczne. Są to oddzielne marki, które wytwarzają różne produkty. Od ponad 100 lat Stanley Bottle specjalizuje się w pojemnikach na napoje, pudełkach do przechowywania żywności, przyborach podróżnych, dzbankach i lodówkach samochodowych. Firma produkuje termosy i termokubki od 1913 roku, na co wymownie wskazuje napis pod logo z wizerunkiem gryfa na korpusie każdego produktu. Klasyczny podróżny kubek termiczny Stanley Classic Trigger-action 0,35 o pojemności wewnętrznej 350 ml należy do „małych form”. Cylindryczna misa wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej klasy spożywczej 18/8 z niebieskim, czarnym, brązowym, zielonym lub białym wykończeniem zewnętrznym. Dwuścienna konstrukcja próżniowa pozwala na przechowywanie napojów gorących do 5 godzin, napojów zimnych - do 8 godzin, a napojów z lodem do 20 godzin.To nie tylko deklarowane przez producenta cechy, ale także imponujące wskaźniki naprawdę potwierdzone przez klientów.
Przykładowa osłona do picia
Na szczególną pochwałę zasługuje wykonanie plastikowej pokrywy, która niezawodnie uszczelnia kubek. Materiał odlewniczy i jakość, łatwe wkręcanie gwintowanej części, płynne działanie sprężynowego przycisku spustowego, który otwiera otwór kubki niekapki za jednym naciśnięciem, oraz niezawodne uszczelnienia - wszystko jest na najwyższym poziomie. Dzielona pokrywa jest łatwa do demontażu, a części można myć w zmywarce. Ten kubek termiczny w pełni odpowiada epitetom „stylowy”, „ergonomiczny”, „trwały”, „kompaktowy”. I jest absolutnie nie do pogodzenia z pojęciami takimi jak „rdza” i „przeciek”. Nie musisz się martwić, jeśli przypadkowo przewróci się w Twojej torbie: ani kropla płynu się nie rozleje. Kubek termiczny jest wart dużo pieniędzy, ale uwierz mi, nie pożałujesz zakupu.
- Utrzymuje ciepło do 5 godzin
- Utrzymuje zimne napoje do 6 godzin