Bity / nasadki Stanley 3-68-946
Stanley 3-68-946 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 3-68-946
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Phillips PH2 1/4 cala 25 mm 100 sztuk 3-68-946 | 112 zł |
Stanley Stanley Końcówka śrubokrętowa / bit ph 2/100szt. | 149 zł |
Bit Stanley Bity Grot Końcówka Ph 2X25 Op. 100szt. | 135 zł |
Końcówka STANLEY śrubokrętowa, bit ph 2, 100 szt 3-68-946 | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →