Piła ręczna Stanley 2-20-037
Stanley 2-20-037 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 2-20-037
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 2-20-037 pilarka ręczna gipsowa wielokolorowa 550 mm | 80 zł |
Piła STANLEY JetCut 2-20-037 | 80 zł |
Stanley Jet Cut Saw 550 Mm Posrebrzany 20037 | 101 zł |
Piła STANLEY JetCut 2-20-037 | 80 zł |
Piła Płatnica Do Płyt G/K Jet-Cut 550Mmx7 Zęby Hartowana | 93 zł |
STANLEY Piła płatnica Jet-Cut do płyt G/K 550mm, zeby hartowane 7/cal 20-0 | 74 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →