Bity / nasadki Stanley 0-62-511
Stanley 0-62-511 |
|
W zestawie znajduje się również nasadka z haczykiem, nasadka na szydło i nasadka do gwoździarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-62-511
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Wkrętak wielofunkcyjny 9cz.wym.groty | 55 zł |
Stanley Wkrętak wielofunkcyjny + 8 grotów 62-511 | 61 zł |
Wkrętak STANLEY wielofunkcyjny, 9 części | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →