Gitara basowa Squier Affinity Series Jazz Bass
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Squier Affinity Series Jazz Bass
Rodzaj:basowa, kształt Jazz Bass
Obudowa:lita, olcha
Przetworniki:pasywne, J-J
Mostek:stały
EQ:pasywny
Gryf:klon, 20 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Affinity Series Jazz Bass
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Squier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Squier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Squier Affinity Series Jazz Bass
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Jazz Bass LRL BPG Charcoal Fro | 1 149 zł |
Squier Affinity Jazz Bass LRL Charcoal Frost Metallic 0378601569 | 1 234 zł |
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Jazz Bass MN BPG Czarny Black | 1 149 zł |
Squier Affinity Jazz Bass MN 3-Color Sunburst 0378602500 | 1 247 zł |
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Jazz Bass LRL BPG Burgundy Mis | 1 179 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →