Бас-гітара Squier Affinity Series Jazz Bass
Відео 6Фото 5 |
Squier Affinity Series Jazz Bass
Тип:бас-гітара, форма Jazz Bass
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, J-J
Бридж:фіксований
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Affinity Series Jazz Bass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Affinity Series Jazz Bass
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Jazz Bass MN BPG Czarny Black | 1 149 zł |
Squier Affinity Jazz Bass LRL Charcoal Frost Metallic 0378601569 | 1 232 zł |
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Jazz Bass LRL BPG Charcoal Fro | 1 149 zł |
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Jazz Bass LRL BPG Burgundy Mis | 1 179 zł |
Squier Affinity Jazz Bass MN czarny 0378603506 | 1 232 zł |
Squier Affinity Jazz Bass LRL Burgundy Mist 0378601566 | 1 232 zł |
Squier Affinity Jazz Bass MN 3-C SB & Eden EC10 50-Watt Bass Combo 0378602 | 1 851 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →