Бас-гітара Ibanez TMB100
Відео 23 |
Ibanez TMB100
Тип:бас-гітара, форма Jazzmaster
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, J-P
Бридж:фіксований
Темброблок:активний
Гриф:клен, 20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики TMB100
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibanez 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibanez.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibanez TMB100
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ibanez Ibanez TMB100-WNF Walnut Flat Brown TMB100-WNFTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software: Nowa seria basów Talman łączy ponowne pojawienie się historyczn... щеego kształtu ciała Ibanez z potężną wszechstronnośc Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 109 zł |
Ibanez TMB100 Talman Bass Walnut Flat TMB100-WNFIbanez TMB100 Talman Bass z pewnością Cię oczaruje. Wystarczy jedno spojrzenie a jego olśniewające piękno stanie się oczywist... щеe. Łącząc stylistykę inspirowaną stylem vintage z ogromną wszechstronnośc Gear4Music.plПоскаржитись | 1 287 zł |
Ibanez Ibanez TMB100-BK Czarny Black TMB100-BKGitara basowa 4 strunowa seria Talma. Nowe gitary Talman łączą historyczny kształt korpusu Ibaneza z wyjątkową uniwersalności... щеą w kreacji brzmienia. Elektronika gitar TMB pozwala na uzyskanie szerokiego zakresu klasycznych brzmień basu. Kolor wyńczenia Black.
Kontrole Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 179 zł |
Ibanez Ibanez TMB100-MGR Mint Green Green TMB100-MGRGitara basowa 4 strunowa seria Talma. Nowe gitary Talman łączą historyczny kształt korpusu Ibaneza z wyjątkową uniwersalności... щеą w kreacji brzmienia. Elektronika gitar TMB pozwala na uzyskanie szerokiego zakresu klasycznych brzmień basu. Kolor wyńczenia Mint Green.
Seria: TMB
Preferowana ręka: Prawa ręka
Gryf: Klon
Wariant: Prawa ręka
Kolor według producenta: Mint Green
Kontroler Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 149 zł |
Ibanez TMB100 Talman Bass Black TMB100-BKIbanez TMB100 Talman Bass z pewnością Cię oczaruje. Wystarczy jedno spojrzenie a jego olśniewające piękno stanie się oczywist... щеe. Łącząc stylistykę inspirowaną stylem vintage z ogromną wszechstronnośc Gear4Music.plПоскаржитись | 1 161 zł |
Ibanez TMB100 Talman Bass Mint Green TMB100-MGRIbanez TMB100 Talman Bass z pewnością Cię oczaruje. Wystarczy jedno spojrzenie a jego olśniewające piękno stanie się oczywist... щеe. Łącząc stylistykę inspirowaną stylem vintage z ogromną wszechstronnośc Gear4Music.plПоскаржитись | 1 178 zł |
Ibanez TMB100 Talman Bass Tri Fade Burst TMB100-TFBIbanez TMB100 Talman z pewnością Cię urzeknie. Wystarczy jedno spojrzenie i jego olśniewające piękno jest oczywiste. Łącząc s... щеtylistykę inspirowaną stylem vintage z ogromną wszechstronnośc Gear4Music.plПоскаржитись | 1 199 zł |
АксесуариВсі аксесуари для Ibanez TMB100 →
Відеоогляди
Rib13 Bass - Ibanez Talman TMB-100 Bass Remote Review
23 лютого 20239 346 переглядів
Ibanez Talman TMB100 Bass Guitar Deal!
17 грудня 2022255 переглядів
Bass tone battle : $200 Ibanez TMB100 vs. $1500 Soundgear SR2400 - Is it even a real fight?
21 березня 2023728 переглядів
Unboxing My Bass Guitar Vol 7 Ibanez TMB100 Talman Bass
4 травня 2021405 переглядів
Issue with Ibanez TMB100 Bass
26 серпня 20225 458 переглядів
Bump 'Yo Bass Ep: 3 Ibanez Talman TMB 100 Pearl Block Inlays
13 липня 20214 154 перегляда
Best budget / cheap bass EVER. $179 Ibanez Talman TMB100. You need to hear it..
10 січня 20221 650 переглядів
ว่าแล้ว (Stereotype) - SLUR [เนะเบส BASS COVER with TAB] Ibanez TMB 100
23 жовтня 20211 225 переглядів
Ibanez tmb100 bass - Solange Cranes In The sky (Bass Cover snippet) - 2019
29 квітня 20191 838 переглядів
Ibanez TMB100 Talman Bass - Review & Demo
11 травня 202111 415 переглядів
IBANEZ TALMAN TMB100 BASS REVIEW! CHEAP BUT VERY GOOD
11 квітня 2022856 переглядів
Easy slap bass lick that sounds hard - Ibanez tmb100 - 2019 budget bass
10 липня 20192 232 перегляда
Ibanez tmb100 bass - Bang for the buck
2 квітня 20193 474 перегляда
Dosed - Red Hot Chili Peppers - Bass Cover.Ibanez tmb100
25 лютого 2021835 переглядів
Best bass guitar under 200 ? - Ibanez tmb100 talman bass - Saturday Groove - 2019
4 серпня 201917 382 перегляда
Bass tone comparison - 1987 Ibanez RB650 vs. Ibanez TMB 100
22 червня 20194 246 переглядів
Ibanez TMB100 Bass Guitar Sound Test
14 лютого 20211 054 перегляда
Yamaha BB234 Broadbass vs Ibanez TMB100 Talman Bass PJ Shootout
1 червня 202120 354 перегляда
Ibanez Talman TMB100 Bass Review!
23 вересня 2020129 565 переглядів
Ibanez Talman TMB100K Bass Guitar Demo & Review
16 серпня 201922 551 перегляд
Bass tone comparison - Ibanez TMB100 vs. Yamaha BBG4
20 червня 20195 520 переглядів
IBANEZ TMB100 4 STRING BASS
30 червня 20168 578 переглядів
Ibanez Talman Bass TMB100
9 травня 2017126 053 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 937 zł
бас-гітара, 4 - струнна, Precision Bass, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, J-P, активний темброблок, гриф: клен, накладка - лавр, 24 ладів(у)
від 1 059 zł
бас-гітара, 4 - струнна, Jazz Bass, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, J-P, активний темброблок, гриф: клен, накладка - палісандр, 24 ладів(у)
від 1 168 zł
бас-гітара, 4 - струнна, Jazz Bass, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, J-P, активний темброблок, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 1 389 zł
бас-гітара, для лівші, 4 - струнна, Jazz Bass, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, J-P, активний темброблок, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 1 286 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Vintage Tremolo, звукознімачі: пасивні, H-S-S, гриф: клен, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 967 zł
електрогітара, Superstrat, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: клен, накладка - палісандр, 24 ладів(у)
від 2 672 zł
напівакустична, порожнистий, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: червоне дерево, накладка - палісандр, 22 ладів(у)
від 869 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Vintage Tremolo, звукознімачі: пасивні, H-S-S, гриф: клен, накладка - сонокелін, 22 ладів(у)
від 1 218 zł
електрогітара, Superstrat, бридж - Vintage Tremolo, звукознімачі: активні, H-S-H, гриф: клен, накладка - палісандр, 24 ладів(у)
від 2 331 zł
напівакустична, порожнистий, бридж - фіксований, звукознімачі: пасивні, H-H, гриф: червоне дерево, накладка - чорне дерево, 22 ладів(у)
від 735 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Vintage Tremolo, звукознімачі: пасивні, S-S-S, гриф: клен, накладка - клен, 21 ладів(у)
від 726 zł
електрогітара, Stratocaster, бридж - Hardtail (фіксований), звукознімачі: пасивні, H, гриф: клен, накладка - лавр, 21 ладів(у)