Напівакустична гітара Ibanez AMH90
Фото 10 |
Ibanez AMH90
Тип:напівакустична
Корпус:порожній
Звукознімачі:пасивні, H
Темброблок:пасивний
Гриф:20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики AMH90
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibanez 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibanez.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibanez AMH90
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ibanez Artcore Expressionist AMH90-IV Ivory - Gitara półakustyczna GIT0059 | 3 228 zł |
Ibanez Ibanez AMH90-BK Czarny Black AMH90-BK | 3 089 zł |
Ibanez AMH90 Artcore Expressionist Black AMH90-BK | 3 269 zł |
Ibanez Artcore Expressionist AMH90-PBM Prussian Blue Metallic - Gitara pół | 3 123 zł |
Ibanez Artcore Expressionist AMH90-CRF Cherry Red Flat - Gitara półakustyc | 3 540 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →