Електрогітара Ibanez GSA60
Відео 11 |
Ibanez GSA60
Тип:електрогітара, форма Superstrat
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики GSA60
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibanez 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibanez.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibanez GSA60
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ibanez GIO SA Series GSA60-WNF - Gitara elektryczna - Walnut Flat | 1 059 zł |
Ibanez Ibanez GSA60-WNF Walnut Flat Brown GSA60-WNF | 1 059 zł |
Ibanez GSA60 GIO Black Night GSA60-BKN | 1 057 zł |
'Ibanez Gsa60-Bkn - Gitara Elektryczna Ibanez Gsa60-Bkn' | 1 221 zł |
Ibanez Ibanez GSA60-BS Brown Sunburst Burst GSA60-BS | 1 119 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →