Електрогітара Ibanez GRX120SP
Відео 3Фото 5 |
Ibanez GRX120SP
Тип:електрогітара, форма Superstrat
Корпус:цільний, тополя
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики GRX120SP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibanez 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibanez.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibanez GRX120SP
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IBANEZ GIO Series E-Guitar 6 String - Metallic Light Blue GRX120SP-MLM | 1 022 zł |
Ibanez Ibanez GRX120SP-MLM Metallic Light Blue Blue GRX120SP-MLM | 998 zł |
Ibanez GRX120SP Metallic Light Blue Matte GRX120SP-MLM | 951 zł |
Ibanez GRX120SP GIO Pale Blue GRX120SP-PBL | 1 029 zł |
Ibanez GRX120SP GIO Vivid Red GRX120SP-VRD | 1 029 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →