Струни Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46 (2221)
Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ernie Ball 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ernie Ball.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ERNIE BALL ERNIE BALL EB 2221 STRUNY DO GITARY ELEKTRYCZNEJ | 43 zł |
Ernie Ball Regular Slinky 2221 Struny do gitary elektrycznej niklowe 10-46 | 39 zł |
Struny do Gitary Elektrycznej Ernie Ball 10-46 | 34 zł |
ERNIE BALL 2221 10-46 REGULAR SLINKY | 29 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →