Struny Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46 (2221)
Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ernie Ball 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ernie Ball.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ERNIE BALL ERNIE BALL EB 2221 STRUNY DO GITARY ELEKTRYCZNEJ | 43 zł |
Ernie Ball Regular Slinky 2221 Struny do gitary elektrycznej niklowe 10-46 | 39 zł |
Struny do Gitary Elektrycznej Ernie Ball 10-46 | 34 zł |
ERNIE BALL 2221 10-46 REGULAR SLINKY | 29 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →