Струни Ernie Ball Slinky Nickel Wound Bass 45-100 (2834)
Ernie Ball Slinky Nickel Wound Bass 45-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ernie Ball 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ernie Ball.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ernie Ball Slinky Nickel Wound Bass 45-100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Super zwinnego gitara basowa Ernie Ball 2834 niklu struny 45-100 EB2834 | 124 zł |
Ernie Ball Ernie Ball 2834 Super Slinky Bass P02834 | 115 zł |
'Ernie Ball Eb 2834 - Struny Do Basu Elektrycznego Ernie Ball Eb2834' | 116 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →